Blog

Mediacja co to jest – kiedy ją stosować i komu może pomóc?

Mediacja co to jest – kiedy ją stosować i komu może pomóc?

Mediacja stała się popularnym sposobem rozwiązywania konfliktów i sporów bez konieczności wchodzenia na drogę sądową. Jest to proces dobrowolny, co oznacza, że obie strony muszą wyrazić zgodę na udział w nim. Dzięki mediacji ludzie mogą wynegocjować ugodę między sobą, z pomocą bezstronnego i neutralnego mediatora zewnętrznego.

Wysłuchać i pomóc usłyszeć

Wysłuchać i pomóc usłyszeć

Jak wrócić do rozmowy, wyjść poza płaszczyznę konfliktu i spojrzeć na sprawy pod kątem własnej przyszłości czy bezpieczeństwa najbliższych? Jak rozwiązać konflikt między pracownikami, samemu się w niego nie angażując?

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Mediator Aleksandra Obuchowicz-Sawicz prowadząca Kancelarię Mediacyjną Obuchowicz-Sawicz. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: kontakt@mediacje.wroc.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.